Dynamic Ultra² Lube

Neohodnoceno
Obsah ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
26.9.2024
Kód: 1020/50
439 Kč
Dynamic Ultra² Lube
Neohodnoceno
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Ultra2 je jedinečné mazivo na bázi oleje. Jeho odolnost na řetězu je obrovská; viděli jsme případy, kdy testující dokázali ujít více než 800 km mezi jednotlivými aplikacemi. Je extrémně odolné vůči počasí a nemizí ani při dešti nebo blátivých podmínkách. A pokud to nestačí... Ultra2 vyniká velmi vysokou hodnotou 200 N/mm².

Nejrychlejší olejové mazivo, které jsme kdy vyrobili. 200 N/mm2 Ultra se stalo v cyklistice termínem synonymním s extrémními výzvami. Jízda na dlouhé vzdálenosti, které překračují normální, vede k epickým dobrodružstvím. Dobrodružství, která jsou ultra daleko, v časech, které jsou ultra rychlé.

APLIKACE:

Řetěz a pohonný řetězec důkladně vyčistěte, poté opláchněte vodou, abyste se ujistili, že nezůstaly žádné zbytky od čističe řetězu. Nechte řetěz, kazetu a kliky zcela vyschnout. Láhev důkladně zatřepejte a na vnitřek i vnější stranu každého článku řetězu aplikujte 1 kapku Ultra².

Pro dokončení těchto typů dobrodružství musí být vše v dokonalé kondici; jezdec i kolo. Proto jsme vyvinuli Ultra2, aby bylo nejlepším mazivem pro nejepičtější dobrodružství, bez ohledu na vzdálenost, podmínky nebo povrch.

K tomu jsme se rozhodli, že toto mazivo musí být rychlé, a můžeme s hrdostí říci, že se jedná o nejrychlejší olejové mazivo, které jsme kdy vyrobili! Jeho odolnost na řetězu je obrovská; viděli jsme případy, kdy testující dokázali ujít více než 800 km mezi jednotlivými aplikacemi. Je extrémně odolné vůči počasí a nehnije ani při dešti nebo blátivých podmínkách. A to vše zůstává velmi čisté ve srovnání s jinými olejovými mazivy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazivo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
min