Dynamic Slick Wax

Neohodnoceno

Extrémně odolný vosk.

Oficialnitechnickypartner

Obsah ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Skladem (>5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
26.9.2024 20.6.2024 26.9.2024 Zvolte variantu
Kód: 1008/50 1008/100 1008/250 Zvolte variantu
199 Kč 319 Kč 729 Kč od 199 Kč
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

S voskem na řetěz Slick bude váš pohon běžet hladce, čistě a tichým způsobem. Tento často vybíraný vosk je ideální pro všechny povětrnostní podmínky. Snižuje tření ve vašem řetězu, chrání proti korozi a je extrémně odolný. Je vhodný pro použití na silničních kolech, gravelových kolech i horských kolech.

✅ Ultimátní univerzální vosk, vhodný pro všechny povětrnostní podmínky a kola.

✅ Šetrný k životnímu prostředí. Slick Wax je zcela biologicky rozložitelný.

✅ Už nikdy černý řetěz a kazeta, Slick Wax udržuje váš pohon čistý (a tichý).

 

APLIKACE:

První aplikace: Důkladně vyčistěte svůj řetěz a pohonový systém, poté opláchněte vodou, abyste zajistili, že nezůstaly žádné zbytky čističe řetězu. Nechte řetěz, kazetu a převodníky zcela vyschnout. Důkladně protřepte láhev a aplikujte 1 kapku Slick Wax na vnitřní a vnější stranu každého jednotlivého článku řetězu. Počkejte 2-3 hodiny a poté aplikujte druhou kapku na vnitřní a vnější stranu každého jednotlivého článku řetězu. Ujistěte se, že před jízdou počkáte 2-3 hodiny, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Přebytečný vosk můžete odstranit kartáčem nebo hadříkem, pokud je to potřeba.

Opakovaná aplikace: Protáhněte řetěz hadříkem, abyste odstranili nečistoty nebo zbytky vosku, můžete také použít kartáč k odstranění zbytků z kazety nebo vodicích koleček. Aplikujte 1 kapku Slick Wax na vnitřní a vnější stranu každého jednotlivého článku řetězu. Pro nejlepší výsledky doporučujeme počkat 2-3 hodiny před jízdou.

 

Slick Wax je velmi odolný a sofistikovaný mazací prostředek pro řetěz. Bezstarostná péče o řetěz je jednoduchá s tímto biologicky rozložitelným, šetrným k životnímu prostředí mazivem na bázi vosku. Chrání váš řetěz před korozi, nečistotami a opotřebením, umožňuje mu běžet hladčeji a tichým způsobem než kdy jindy a zároveň udržuje váš pohon suchý a čistý.

Mastné řetězy jsou minulostí, jakmile začnete používat Slick Wax. Jednoduše aplikujte na čistý, suchý řetěz a téměř nikdy nebudete muset znovu odmastit váš řetěz. Jen aplikujte znovu podle potřeby a odstraňte jakoukoliv špínu nebo nadbytečný vosk hadříkem nebo kartáčem.

Vhodný pro všechny povětrnostní podmínky a pro všechny cyklistické disciplíny. Ať už je to váš stroj silniční, horský, gravelový nebo elektrokolo; budete potřebovat pouze 1 produkt. Použití Slick Wax prodlouží životnost vašeho pohonu až o 40 % a na vašem řetězu vydrží déle než jiné voskové maziva. #lastlonger

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazivo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
min