Dynamic Barkeeper Tubeless Valves 44 mm

Neohodnoceno

Oficialnitechnickypartner

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 1050
689 Kč
Dynamic Barkeeper Tubeless Valves 44 mm
Neohodnoceno
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Tato kompletní sada ventilků Barkeeper je nejlepší volbou pro všechny bezdušové systémy. Ventilky jsou snadno instalovatelné a navrženy tak, aby byly 100% kompatibilní se všemi značkami a typy kol. CNC-frézované z leteckého hliníku série 7075, s inovativním designem se 5 otvory pro optimální proudění vzduchu a plnou kompatibilitou s vložkami. Otvor pro 4mm imbusový klíč umožňuje snadnou montáž a demontáž ventilu. Odolné vůči teplotě, UV záření a ozonu. Pracuje s všemi pumpami typu Presta-style, jakými jsou podlahové i ruční pumpy.

V této sadě najdete:

2 kompletní bezdušové ventily (včetně: černých vnitřků ventilků, ultralehkých ventilových čepiček, gumových základen, těsnění O-kroužků a zámků)

2 sady alternativních gumových kroužků, zajistí 100% kompatibilitu

2 dodatečná náhradní černé vnitřky ventilku

1 fialový ultralehký ventilový kryt s integrovaným nástrojem pro vnitřek ventilku.

 

INSTALACE:

  1. Odstraňte čepičku ventilku, zámek a těsnění O-kroužek z ventilového hrdla.

  2. Vyberte správnou gumovou základnu pro váš ráfek. Pokud je váš ráfek zakřivený, použijte kulatou gumovou základnu a vyberte správnou šířku. Pokud je váš ráfek čtvercový; použijte čtvercovou gumovou základnu. Ujistěte se, že je základna posunuta úplně dolů na ventilu před instalací.

  3. Zasuňte ventil otvorem na ráfku od vnějšku směrem ke středu. Položte těsnění O-kroužek na konec ventilu a posuňte ho dolů, dokud nesedí na ráfku.

  4. Zašroubujte zámek na ventil a utáhněte jej proti těsnění O-kroužek a ráfku.

  5. Použijte 4mm imbusový klíč v základně ventilu, abyste ji drželi na vnitřní straně a základnu ventilu přitiskněte k ráfku. Současně utahujte zámek, dokud nebude rukama utažený. Je v pořádku, pokud se těsnění O-kroužek mírně stlačí, což naznačuje vzduchotěsné utěsnění. Nepřetěžujte zámek, abyste předešli únikům.

  6. Pokud si přejete jezdit s čepičkou ventilků, vyberte si buď oba černé nebo nahraďte jeden fialovým krytem ventilu s funkcí odstranění vnitřku na druhém kole.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdušový systém
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
min