Black Inc ZERO 2.0

Neohodnoceno
Značka: Black Inc
Brzdy
Ořech
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
26.9.2024 26.9.2024 Zvolte variantu
Kód: 331638/KOT 331638/KOT2 Zvolte variantu
67 999 Kč 68 999 Kč od 67 999 Kč
Black Inc ZERO 2.0
Neohodnoceno
Značka: Black Inc
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Black Inc ZERO, navržený tak, aby byl nejlepším řešením pro Factor HANZŌ, představuje nejrychlejší variantu diskových kol aktuálně dostupnou na trhu.
Plný kotoučový disk bez otvorů pro špice nabízí kromě svých předních aerodynamických vlastností také výjimečnou kvalitu jízdy.
Black Inc ZERO, vyvinuté jako ideální zadní kotoučové kolo pro časovkářské kolo Factor HANZŌ, představuje to nejlepší v našem závazku poskytovat špičkové produkty pro soutěže na nejvyšších úrovních.
Ačkoli diskové kolo může vypadat jednoduše, při procesu návrhu tomu tak není. Je důležité zajistit, aby byl hotový produkt nejen rychlý v aerodynamickém tunelu, ale byl funkční v různých situacích a v široké škále rámů, nejen u HANZŌ.
Během vývoje byla v rámci projektu HANZŌ vyhodnocena rozhraní sedlové trubky/pneumatiky/"výplet", kde se ukázalo, že existují příležitosti k ziskům, přičemž jsou stále velmi rychlé u rámů jiných výrobců. Prošli jsme několika iteracemi designu, abychom našli nejúčinnější řešení pro aerodynamiku i kvalitu jízdy.
Plné kolo je neopracovaný 30mm ráfek s vnitřní šířkou 21mm a snadnou bezdušovou kompatibilitou. Poskytnutím bezdušové pneumatiky pro ZERO naši inženýři chtějí, aby jezdci měli možnost zvolit si nejrychlejší možné nastavení z hlediska výběru pneumatik. Díky našemu odhodlání najít nejlepší řešení pro každý konstrukční detail, ZERO zcela dominuje konkurenci, a to jak v testování pouze "výpletu", tak v testování "výpletu" na kole.
Výrazné zlepšení oproti jiným diskovým kolům je vidět i při nulovém vybočení díky extrémnímu odklonu na obou stranách kola. Ohromující zlepšení oproti nejlepší konkurenci na trhu ilustruje, že posouváním hranic metod výroby kol, posouváním hranic toho, co se běžně dělá, učením, co funguje a co ne, a nebojíc se prosazovat odvážné nápady, schopen postavit Black Inc ZERO jako nejrychlejší diskové kolo na světě.

Funkce:

  • 1188 gramů
  • Ložiska navržena ve spolupráci s CeramicSpeed
  • Nejlepší aerodynamická efektivita s použitím pláštů o šířce 25mm
  • Vnitřní šířka 21mm
  • Vnější šířka 31mm
  • Pouze pro kotoučové brzdy

Doplňkové parametry

Kategorie: BlackInc
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
min