Prisma Studio

VYTVOŘTE UMĚLECKÉ DÍLO

Prisma Studio je služba, která Vám umožní vytvořit si vlastní design kola a Factor Vaše kolo nalakuje přímo v továrně pod maximální kontrolou kvality. Naše platforma Vám umožní postavit si vysněné kolo, které ještě vyšperkujete vlastní oblíbenou barevnou kombinací. Kolo bude znázorňovat Váš styl a preference. Prisma studio je dostupný pro modely OSTRO VAM, OSTRO GRAVEL, O2 VAM a O2.

KOLO UNIKÁTNÍ JAKO VY

S paletou barev a možností kombinovat design Vám Prisma Studio umožní vytvořit módní doplněk a pravé vystihnutí Vaší osobnosti. Pokud jste unaveni monotoností, tak můžete zkusit bláznivou variantu, pokud máte rádi decentní design a neradi experimentujete, můžete využít černou barvu. Dáváte důraz na váhu? Můžete zkusit čistý karbon a stříbrnou. Dejte prostor své kreativitě.

 D4N8gbtU0AANG8p

VYSOKÁ KVALITA LAKOVÁNÍ

Kolo je nádherné a také Vás velmi potěší se na něj pouze dívat. Kola Factor ale nejsou určena k tomu, abyste je měli pověšena v obýváku nebo v prosklené vitríně. Jsou k tomu, aby se na nich jezdilo a tak jako každá část kola, musí být lakování dokonalé nejen na vzhled, ale i na funkčnost a odolnost. Factor využívá super kvalitní laky jak v matném, tak i v lesklém provedení. Kvalitní nejen na vzhled, ale i funkčnost.

 prisma

RUČNĚ LAKOVÁNO EXPERTY

Lakýrníci v továrně Factor mají kombinované zkušenosti nejen ze světa cyklistiky, ale například i z Formule 1, kde je velký důraz na kvalitu lakování. Každý krok, který je při lakování potřeba, jako například zapékání nebo aplikace základní vrstvy, je přiveden k dokonalosti.

Pokud Vám ani Prisma Studio nestačí, nabízíme i kompletně vlastní design, od barev, přes vlastní nápisy na rámu až po vlastní nejen geometrické prvky. Dokážeme na Vaše kolo dostat dle přání téměř cokoliv.

 

JAK NA TO?

Stačí přejít na stránky FACTORBIKES.COM kde si zvolíte vlastní design a pošlete nám jej do emailu a my se o vše ostatní postraráme.

min