Factor HANZŌ- Rámová sada premium

Neohodnoceno
Značka: FACTOR
Barva
Velikost rámu ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Balíček ?
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 10.10.2024 Zvolte variantu
Kód: 63/S 63/M 63/L 63/XL 63/S2 63/M2 63/L2 63/XL2 Zvolte variantu
199 999 Kč
Factor HANZŌ- Rámová sada premium
Neohodnoceno
Značka: FACTOR
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Aerodynamika první

Stalo se módou říkat, že kola se stala tak aero, jak je to jen možné. Faktor HANZŌ však dokazuje opak. Při jeho navrhování jsme se rozhodli využít revidovaných pravidel UCI s cílem vytvořit nejrychlejší účelové kolo pro časovku na světě.

Se zaměřením na každou část motocyklu, jak jednotlivě, tak jako fungující celek, jsme inovativními způsoby posunuli každou směrnici od UCI až na absolutní limit. Ostatní výrobci, kteří nevlastní své vlastní továrny, se nemohou přiblížit této úrovni řízení v procesu, který umožňuje takovou přesnost.

To znamená, že jsme byli schopni udělat HANZŌ rychlejší a aero účinnější než SLiCK a dokonce rychlejší než rámy pro časovku a triatlon, které neprošli podmínkami UCI a tudíž nejsou způsobilé k závodům.

OSTRÁ PŘEDNÍ HRANA

Přední část rámu definuje úroveň aerodynamické účinnosti. Změna v pravidlech UCI nyní umožňuje, aby minimální průřez na všech trubkách byl menší než 1 cm – oproti předchozímu minimu 2,5 cm. S tímto novým pravidlem můžeme zmenšit čelní plochu až o 60 %. Ale není to tak snadné, jak to zní, protože přední část má nevyhnutelně velká funkční omezení, jako jsou ložiska hlavnového složení a vedení kabelů, které překážejí. Zaměřením na redukci plochy se nám podařilo snížit čistý aerodynamický odpor plochy vystavené nerušenému proudění vzduchu. Současný výběr perfektních profilů křídel při zohlednění úhlu náběhu zůstává klíčem k zajištění optimálního výkonu kola během skutečných závodních podmínek.

Aerodynmika založena na obtékání vzduchu

Navrhnout HANZŌ tak, aby se vypořádal s různými režimy proudění, kterým bude jezdec čelit, znamená vzít v úvahu několik samostatných podmínek v procesu návrhu: nerušené proudění za tělem jezdce, rotující reakční vzduch od kol a turbulentní proudění vycházející z jezdcova těla. nohy a lýtka. Nejtenčí možná tloušťka předního rámu a umožnění široké vůle rámu od protáčejících se kol napomáhá aerodynamice. Mezitím radikální sedlové vzpěry a vypadlé tvary fungují jako aerodynamické proudění, které zachycují víry vycházející z rotujících nohou a chodidel jezdce.

Obtékání vzduchu je klíč

Super tenká přední část, kde se tvar vidlice kombinuje s tvarem rámu, vytváří skutečný profil pro optimalizaci nejnižšího možného odporu tím, že umožňuje plné laminární uchycení při malých úhlech natočení. Tento neuvěřitelně aerodynamický design s jednodílnou vidlicí, externími řidítky v kombinaci s mono-riserem také zvyšuje konstrukční účinnost, protože se jedná o jednodílné řešení, které by normálně tvořilo desítky položek přišroubovaných a naskládaných dohromady. Schopnost vytvarovat celou sestavu z jednoho kusu poskytuje výjimečné zlepšení tuhosti a hmotnosti oproti systémům, které mají rozsáhlé překrývající se materiály v lepených spojích nebo kluzných spojích. Každá část na motocyklu byla pečlivě tvarována, přičemž zvláštní pozornost byla věnována přechodům mezi tvary trubek, aby byl zajištěn nejlepší možný výkon při nízkém a vysokém vybočení.

Tuhá avšak ovladatelná jízda

Aerodynamika není všechno. HANZŌ je mnohem víc než jedno z nejrychlejších časovkářských kol na světě. Je také neuvěřitelně tuhý a dokáže převést každý pohyb pedálu na rychlost. Jednodílná vidlice a hlavová trubka vedoucí k mono nástavci zajišťují, že přední část je tuhá a okamžitě reaguje na podněty jezdce. Jak se na kole posouváme dále dozadu, do centra pozornosti se dostává tuhost designu. Spodní trubka má aerodynamickou funkci, zejména v tom, jak dobře integruje aero láhev na vodu, ale také nabízí robustní spojovací bod pro super tuhou spodní konzolu. Tento design posouvá pravidla UCI až na hranici maximálního aerodynamického výkonu a přitom je stále schopen přenášet výkon efektivně.

Univerzálnost a přizpůsobivost

Schopnost přizpůsobit se každému jezdci je stejně důležitá jako udělat rám co nejvíce aerodynmický. HANZŌ byl navržen tak, aby dobře fungoval s aero prodlužovacími tyčemi mnoha oblíbených výrobců. Oblíbeným výrobcům komponentů, jako jsou AeroCoach a WattShop, jsme poskytli CAD profily pro stěžeň, což umožnilo jezdcům k dispozici různá řešení nad rámec našich vlastních rozšíření Black Inc TT.

Krájení nejlepších časů

Ať už jde o závod WorldTour nebo o místní středeční večerní časovku, každý soutěžní cyklista chce vybavení, které zlepší každý výkon. Časovkářské kolo HANZŌ posouvá až na limity designových předpisů UCI, aby se zařadilo mezi nejrychlejší kola TT schválená UCI na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Factorbikes
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
min